Wyprawa Bordowych Beretów

 

Zdjęcie użytkownika Wyprawa Bordo.

Po co wklejać zdjęcie samego lasu? My nikogo tu nie widzimy… 😉

Witamy na podstronie Wyprawy Bordo Komendy Hufca ZHP Starogard Gdański.
Czym jest wyprawa? Jest to impreza organizowana przez Komendę Hufca ZHP Starogard Gdański oraz Harcerski Klub Specjalności Obronnej „VIS” w celu promowania specjalności obronnej w hufcu. Impreza odbywa się raz w roku na wiosnę. Po wielu latach przerwy reaktywowaliśmy organizację wypraw w naszym hufcu i w dniach 5-7 czerwca 2015 odbyła się wyprawa beretów bordo, na której harcerze naszego hufca walczyli o zdobycie Odznaki „Beret Bordo”.

W tym roku wyprawa odbędzie się w dniach 15- 18 czerwca. Zapraszamy wszystkich harcerzy, którzy skończyli 15 rok życia!

Regulamin-Odznaki-Bordo

Więcej informacji pod linkiem: https://web.facebook.com/Wyprawa-Bordo-1042684409087795/