Wędrownicy w Dniu Dziecka :)

imageZa nami radosne święto wszystkich dzieci, czyli światowy dzień dziecka! W tym roku jak i w poprzednim wybraliśmy się do Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjnego Dobry Brat. Pomagaliśmy tam w corocznej imprezie organizowanej przez ten ośrodek pod nazwą ZACZAROWANY DZIEŃ DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO. Wędrownicy z naszej drużyny oraz dwie drużynowe z naszego hufca rozdawali upominki i ciepłe posiłki. Pracy było niemało, ale niczego nie można porównać do satysfakcjii z niesienia pomocy innym ;).

Jak widać na zamieszczonym zdjęciu i dla nas znalazła się chwila odpoczynku, relaksu i zabawy. Oto tym sposobem i my dostaliśmy swój prezent na ten wspaniały dzień. Do domów wróciliśmy zmęczeni i mokrzy ale jacy zadowoleni!

„Najlepszą drogą do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służeniu innym” – Ghandi