Walny Złaz Wędrowników

Bez tytułuDnia 26 kwietnia w Czarnocinie odbył się Walny Złaz Wędrowników hufca Starogard Gdański. Wszyscy mieli stawić się o 17.15 w naszym hufcu z plecakami i kosturami. Następnie wyruszyliśmy w drogę! Pogoda jak i humor naszych wędrowników dopisywały :). Po dotarciu na miejsce zakwaterowaliśmy się i odpoczęliśmy. Następnie dh Adi przeprowadził dla nas zajęcia. Po zmroku pretendentów do naramiennika wędrowniczego wywieziono w las. Tam zaczęła się ich samotna wędrówka, która kończyła się wspólnym ogniskiem i nadaniem naramienników. Nie było łatwo, bo padało i było mgliście, ale daliśmy radę 😉 . Do wędrowników dołączyli druhowie i druhny: Filip, Julia, Asia, Roman, Andrzej, Paulina i Marzena. Gratulujemy pozytywnego zamknięcia prób i otrzymania naramiennika! Życzymy jednocześnie wytrwałości w wędrowniczym działaniu.

                                                                                                                                                                               Świat ustępuje z drogi temu, który wie, dokąd zmierza.

Więcej zdjęć w GALERII 🙂 –> klik